Produkty

Produkty marki Rioba znajdziesz wyłącznie w halach MAKRO

Rioba Platinum

KAWA ZIARNISTA

opak. 1 kg, 100% arabica

Kawa ziarnista, przeznaczona do ekspresów, zawiera 1,5% kofeiny. Pochodzi ze środkowej Ameryki i Kostaryki. Cechuje się delikatnym aromatem i łagodną kwasowością, dlatego najlepiej nadaje się do latte bądź cappuccino.

Rioba Gold

KAWA ZIARNISTA

opak. 1 kg, 80% arabica, 20% robusta

Mieszanka do parzenia espresso. Wyróżnia się delikatnym aromatem i łagodną kwasowością jednego z najszlachetniejszych gatunków kawy Arabica oraz charakterystycznego, delikatnego aromatu kawy środkowoamerykańskiej. Znajduje się w niej również bogactwo pełnego smaku indyjskiej Robusty. Zawiera poniżej 1,5 % kofeiny.

Rioba Gold

KAWA MIELONA

opak. 1 kg, 80% arabica, 20% robusta

Kawa mielona na włoski sposób. Zawiera 1,9 % kofeiny. Pochodzi z Brazylii, Ameryki Środkowej oraz Indii. Charakteryzuje się intensywnym aromatem, w którym łączy się bogactwo pełnego smaku Arabiki, kawy środkowoamerykańskiej i indyjskiej kawy Robusta.

Rioba Silver

KAWA ZIARNISTA

opak. 1 kg, 55% arabica, 45% robusta

Mieszanka o pełnym smaku i wyrazistym aromacie, które zawdzięcza wyważonemu połączeniu delikatnej Arabiki oraz najlepszych gatunków afrykańskiej i indyjskiej Robusty. Zawiera 1,2 % kofeiny i polecana jest do przyrządzania kaw mrożonych.

» zobacz więcej

Więcej

Zaloguj się i dowiedz się więcej.
W części serwisu dostępnej po zalogowaniu znajdziesz więcej informacji na temat rozwiązań biznesowych związanych z marką RIOBA. Aby się zalogować podaj numer karty Klienta MAKRO i kliknij przycisk “Zaloguj”. Nie masz Karty Klienta MAKRO? Zarejestruj się już teraz !

Przyłącz się do dyskusji.
Wejdź na forum i zapoznaj się z opiniami innych lub wyraź sam co czujesz do kawy. Jeśli nie masz jeszcze konta na naszym forum:


Zarejestruj się


lub przejdź do strony logowania.


Zaloguj się